Yasemin Baştan Kimdir? Yasemin Baştan Nereli Ve Kaç Yaşında?

Yasemin Baştan Kimdir? Yasemin Baştan Nereli Ve Kaç Yaşında? sorularının cevapları vatandaşlar tarafından merak edildi. İlgili içeriği haberimizde derledik.

Yasemin Baştan Kimdir? Yasemin Baştan Nereli Ve Kaç Yaşında? sorularının cevapları vatandaşlar tarafından merak edildi. İlgili içeriği haberimizde derledik.

Yasemin Baştan Kimdir?

Yasemin Baştan, Türk dizi oyuncusudur ve 18 Şubat 1972 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuğuyla özellikle “Melek” karakteriyle İkinci Bahar dizisinde tanınmıştır.

Yasemin Baştan 1993’te, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Radyo Sport’ta spikerlik kariyerine adım attı ve daha sonra Radyo Fener’in müdürlüğünü üstlendi. Evlendikten sonra Amerika’ya gitti ve burada iki buçuk yıl geçirdi. 1996-1998 yılları arasında Amerika’da California’da bulunan Monterey Peninsula College’da English Language üzerine eğitim aldı. 1998-2001 yılları arasında Türkan Şoray ve Şener Şen gibi ünlü oyuncuların yer aldığı “İkinci Bahar” adlı dizide rol aldı. Evlidir ve Sarp Çonka adında bir oğlu vardır. 2012’de başlayan Seksenler dizisinde Nazlı karakterini canlandırırken, Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Serhat Kılıç, İlker Ayrık ve Ayşe Tolga gibi isimlerle birlikte başrol oynadı. 2021’de Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, Alper Saldıran ve Cem Davran ile başrolü paylaştı.

Haber Merkezi / www.gazeteilksayfa.com

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Salih Özcan Kimdir? Salih Özcan Nereli Ve Kaç Yaşında?

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri