Terkinler çetesi kimdir? Terkinler çetesi lideri kimdir?

Terkinler çetesi kimdir? Terkinler çetesi lideri kimdir?

Terkinler çetesi kimdir? Terkinler çetesi lideri kimdir? Sorularına yanıt aranıyor. Telkinler çetesinin liderinin kim olduğu merak konusu oldu. Arama motorlarında bununla ilgili sorgulamalar hız kazandı. bakan Yerlikaya’nın operasyon paylaşımının ardından çetenin lideri merak edilenler arasından yer aldı. Perkinler Çetesi lideri kimdir? İşte detaylar..

Bursa’da faaliyet gösteren bir suç örgütüne bu sabah operasyon düzenlendi. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, operasyonla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Yerlikaya, ‘Şehir eşkiyalarına gözdağı vereceğiz, onları durduracağız, halkımızın huzurunu bozanların peşini bırakmayacağız’ dedi. Operasyonun ayrıntılarını da paylaşan Yerlikaya, tefecilik, yağma, nitelikli dolandırıcılık ve insan ticareti gibi suçlardan sorumlu 35 kişinin gözaltına alındığını bildirdi.

Terkinler Çetesi Kimdir? Terkinler Çetesi Nereli?
Bursa İnegöl’de faaliyet gösteren bir suç örgütüne yönelik dört ilde operasyon yapıldı. Tefecilik, yağma, nitelikli dolandırıcılık ve insan ticareti gibi suçları işleyen 35 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Operasyonda çok sayıda silah, çek, senet ele geçirildi. Ayrıca 6 milyar TL değerindeki gayri menkul ve 31 şirkete de el konuldu. Operasyona 450 Jandarma personeli katıldı.

Bir suç örgütü olan Terkinler Çetesi, İnegöl’de faaliyet gösteren bir fırın işletmesine musallat oldu. Suç örgütü, tefecilik yaptığı fırın işletmesinin borcunu zamanında ödemediği iddiasıyla, işletmenin sahibi O.C.’yi tehdit ve şantajla işyerini bırakmaya zorladı. O.C., gözaltına alınan isimler arasında yer alıyor.

Dikkatini Çekmedi mi ?  Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Esma kimdir? Sezgin Uzunbekiroğlu nereli, kaç yaşında?

Yorum yapın

en iyi