Nike hangi ülkenin, kimin markası? Nike İsrail malı mı?

Son dönemde en çok merak edilen konulardan biri olan Nike markasının menşei, detaylı şekilde araştırılıyor. Zaman zaman gündeme gelen olaylar sebebiyle markaların üretimi ve marka bilgilerinde dair detaylar büyük önem taşıyor. Bu nedenle bu tarz araştırmalar birçok kişi tarafından gerçekleştiriliyor. Peki, Nike İsrail malı mı? Nike hangi ülkenin, kimin markası? İşte, detaylar…

NİKE HANGİ ÜLKENİN?

Nike, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) merkezli bir markadır. 1964 yılında Oregon’da kurulan Nike, dünya genelinde spor giyim, ayakkabı ve ekipmanları konusunda öncü bir rol oynamıştır. Nike markasının merkezi Amerika Birleşik Devletleri’dir. Nike, farklı spor dallarında faaliyet gösteren sporcularla iş birlikleri yaparak ürün geliştirmekte ve spor dünyasının en büyük isimlerini desteklemektedir. Nike, dünya genelinde birçok ülkede mağazalara sahiptir ve çevrimiçi platformlarda geniş bir ürün yelpazesi sunar. Spor giyiminden ayakkabılara, aksesuarlardan ekipmanlara kadar her türlü spor ürününü Nike markası altında bulabilirsiniz.

Nike Gündem Spor Dünya Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Cumartesi günü sağlık ocağı açık mı? Cumartesi günü sağlık ocağı çalışıyor mu, saat kaçta açılıyor, kapanıyor?

Yorum yapın