İpek Açar hamile mi? İpek Açar’ın eşi Alper Kömürcü kimdir?

Üç yıl önce çocuk sahibi olmak için başvuru yapan 45 yaşındaki sanatçı İpek Açar hamile mi sorusu gündeme geliyor. İpek Açar hamile mi ve İpek Açar’ın eşi Alper Kömürcü kimdir merak ediliyor. İpek Açar hamile mi? İpek Açar’ın eşi Alper Kömürcü kimdir? Detaylar haberimizdedir…

İPEK AÇAR HAMİLE Mİ?

Merhum sanatçı Kayahan’la evliliğinden 23 yaşında bir kızı olan İpek Açar, 2019 yılında Alper Kömürcü ile nikah masasına oturdu. Sağlık sorunlarından dolayı yeniden çocuk sahibi olamayacağını öğrenen Açar’ın bebek beklediği ortaya çıktı.

İPEK AÇAR’IN EŞİ ALPER KÖMÜRCÜ KİMDİR?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, daha önce verdiği bir röportajda “Benim sağlık problemim var, o yüzden bir kez daha çocuk sahibi olamam” diyen Açar, eşi Alper Kömürcü ile 3 yıl önce Çocuk Esirgeme Kurumu’na başvurdu. 3 yıldır prodesürlerin tamamlanmasını bekleyen çift aldığı bebek müjdesiyle şaşkına döndü. Birkaç ay önce Bodrum’a yerleşen ve sadece işleri için İstanbul’a gelen 45 yaşındaki sanatçı hamile olduğunu öğrendi. Büyük bir mutluluk yaşayan çift, hamilelik sürecini gözlerden uzak şekilde geçirmek istiyor. Çift aldıkları güzel haberin ardından evlatlık başvurusunu geri çekmedi.

Bebek Gündem Magazin Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  7 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek?

Yorum yapın

en iyi