Yasemin Yazıcı kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor? Yasemin Yazıcı’nın İnstagram hesabı nedir?

Gündemde yer alan isimlerden biri olan Yasemin Yazıcıhakkında detaylar merak ediliyor. Vatandaşlar adıyla sıklıkla karşılaştığı isim olan Yasemin Yazıcı‘nın hayatını araştırıyor. Peki, Yasemin Yazıcı kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor? Yasemin Yazıcı’nın İnstagram hesabı nedir? Detaylar haberimizde.

YASEMİN YAZICI KİMDİR?

Yasemin Yazıcı (d. 8 Eylül 1997, İstanbul), Türk dizi ve tiyatro oyuncusu. 8 Eylül 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2018 yılında Londra Ekonomi Okulu Sosyal Antropoloji bölümünü tamamladı. Dans ve vokal eğitimi aldı. Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk eğitimine London Academy of Music and Dramatic Art’ta devam etmektedir.

Yasemin Yazıcı

İlk oyunculuk tecrübesini 2021 yılında FOX’ta yayımlanan Son Yaz isimli dizide “Naz Yaman” rolüyle yaşadı. Ayrıca Kral Oidipus, Antigone, Bir Yaz Gecesi Rüyası, Lysistrata, Faust, Hugo Sistemi ve Ayrılma gibi tiyatro oyunları’nda oynadı.

Kişisel hayatı

Yasemin Yazıcı, kendisi gibi oyuncu olan Onur Tuna ile aşk yaşadığını ilan etti. Çift, birlikteliklerini sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Yasemin Yazıcı kimdir? Kaç yaşında, ne iş yapıyor? Yasemin Yazıcı'nın İnstagram hesabı nedir?Onur Tuna ile Yasemin Yazıcı

YASEMİN YAZICI’NIN İNSTAGRAM HESABI NEDİR?

Yazıcı, İnstagram’da “@yaseminyaziciy” kullanıcı adıyla yer alıyor.

Yasemin Yazıcı Onur Tuna Gündem Yaşam Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Squid Game Challenge final ne zaman?

Yorum yapın

en iyi