Teşkilat Zehra neden yok? Deniz Baysal Teşkilat dizisinden ayrılıyor mu?

Teşkilat Zehra neden yok ve Deniz Baysal Teşkilat dizisinden ayrılıyor mu soruları gündeme geliyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Deniz Baysal ayrılıyor mu, neden yok merak ediliyor. Teşkilat Zehra neden yok? Deniz Baysal Teşkilat dizisinden ayrılıyor mu? Detaylar haberimizdedir…

TEŞKİLAT ZEHRA NEDEN YOK?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, TRT’nin fenomen dizisi Teşkilat’ın başrol kadın oyuncusu için uzun bir oyuncu listesi hazırlanmış ancak bir türlü karar verilememişti. Yapılan değerlendirmelerin sonunda Aybüke Pusat ile anlaşma imzalandı. Pusat dizide Dışişlerinde özel bir birimin yöneticisi ve Uzay’la (Serdar Yeğin) da yakın temas halinde olan Neslihan’a hayat verecek. Başta dizinin yeni kadın oyuncusunun adı Canan olarak belirlenmiş, daha sonra ise rolün adı Neslihan olmuştu.

DENİZ BAYSAL TEŞKİLAT DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde yeni sezon öncesi bir ayrılık yaşandı. İlk bölümden beri diziden rol alan Deniz Baysal kadrodan ayrılırken yerine de Aybüke Pusat ile anlaşıldı.

Dizide babası Çetin eski bir büyükelçi olan, çok iyi eğitimli Neslihan, Bosna’da Ömer (Murat Yıldırım) sayesinde saldırıdan kurtulmuştur. Bosna’daki saldırı sonrasında düşmanla sahada da mücadele edebilecek bir ekip kurulması kararı alınır. Neslihan’ın bu yeni ekibi kurma görevini üzerine alır. Sahadaki liderlik içinse aklında Ömer Atmaca vardır. Bir MİT efsanesi olan Ömer ile yıllar önce kaybettiği annesinin acısını kalbinde taşıyan Neslihan arasında zaman içinde yakınlaşma yaşanacak.

Aybüke Pusat

Deniz Baysal Aybüke Pusat Teşkilat Gündem Magazin Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Asgari ücret 3. toplantıda belli olacak mı? 27 Aralık Kabine Toplantısı'nda asgari ücret zammı açıklanacak mı?

Yorum yapın

en iyi