Tat hangi ülkenin, kimin markası? Tat İsrail malı mı?

Son dönemde en çok merak edilen konulardan biri olan Tat markasının menşei, detaylı şekilde araştırılıyor. Zaman zaman gündeme gelen olaylar sebebiyle markaların üretimi ve marka bilgilerinde dair detaylar büyük önem taşıyor. Bu nedenle bu tarz araştırmalar birçok kişi tarafından gerçekleştiriliyor. Peki, Tat İsrail malı mı? Tat hangi ülkenin, kimin markası? İşte, detaylar…

TAT HANGİ ÜLKENİN?

Tat, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini sunan köklü bir markadır. Türkiye’de uzun yıllardır gıda sektöründe faaliyet gösteren Tat, reçeller, konserve ürünler, soslular, unlu mamuller ve daha birçok gıda ürünü bulunur. Tat Gıda, 1967 yıllında Türkiye’de Koç Holding tarafından Bursa’da kurulmuştur. Türkiye’nin köklü ve öncü şirketlerinden olan TAT, günümüzde halen tüketicilere en doğal, en güvenilir ve en lezzetli ürünleri sunmak hedefiyle; Mustafakemalpaşa-Bursa, Karacabey-Bursa ve Torbalı-İzmir tesislerinde başarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

tat Gündem Yaşam Ekonomi Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  20 KASIM (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece?

Yorum yapın

en iyi