Patlat Kazan ödül ne, kaç TL? Patlat Kazan kim kazandı?

Star TV’de başlayan Patlat Kazan yarışmasının detayları ve ödülleri merak edildi. Sadece balon patlatarak ‘1 milyon TL’ kazanma imkanı sunan “Patlat Kazan”, seyirciye sıra dışı bir eğlence vaat ediyor. Peki Patlat Kazan ödül ne, kaç TL? Patlat Kazan kim kazandı?

PATLAT KAZAN ÖDÜLÜ NE?

Enerjisiyle ve sempatikliğiyle gönüllere taht kuran Cemal Can Canseven, heyecan dolu bir yarışmayla ekranlara geri dönüyor.

Sadece balon patlatarak ‘1 milyon TL’ kazanma imkanı sunan “Patlat Kazan”, seyirciye sıra dışı bir eğlence vaat ediyor.

22 yarışmacının birbirine kenetleneceği, hayalleri için mücadele edeceği yarışmanın her dakikasını, nefeslerinizi tutarak izleyeceksiniz. Birbirinden ilginç yarışmacılara, unutulmaz insan hikayelerine tanık olacaksınız.

Siz de hislerinize güveniyor ve şansınızı denemek istiyorsanız, herkese açık olan yarışma “Patlat Kazan”da binlerce lira para ödülü kazanabilir, hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Alışılmış yarışma programlarının, tüm klişelerini alt üst eden “Patlat Kazan”, Cemal Can Canseven’in başarılı sunumuyla 17 Temmuz Pazartesi Star’da!

Patlat Kazan Pazartesi ve Çarşamba günleri ekrana geliyor.

PATLAT KAZAN YARIŞMASI SUNUCU KİMDİR?

Programın sunucusu Cemal Can Canseven oldu.

Patlat Kazan Gündem Magazin Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Mecidiyeköy metrobüs durağı kapatıldı mı, neden kapalı? SON DAKİKA! Bomba imha ekibi bekleniyor!

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri