Özlem Öz kimdir? Özlem Öz ne iş yapıyor, mesleği ne? Özlem Öz’ün İnstagram hesabı!

Son günlerde gözler Özlem Öz ve eşi Tayyar Öz’e çevrildi. Lüks hayatlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Öz çiftini hedefe koyan paylaşım ise “1 ton altın bekliyoruz” dediği video oldu. Peki, Özlem Öz kimdir? Özlem Öz ne iş yapıyor, mesleği ne? Özlem Öz’ün İnstagram hesabı!

ÖZLEM ÖZ KİMDİR?

Özlem Lina Öz, 17 Kasım 1989 tarihinde dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nü tamamladı. Eğitimini tamamlandıktan sonra Op. Dr. Tayyar T. Öz ile hayatını birleştirdi. Üç kız çocukları olan Özlem Lina Öz, dördüncü bebeğini bekliyor.

ÖZLEM ÖZ NE İŞ YAPIYOR, SERVETİ NE KADAR?

Sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çeken ve sonrasında haklarında kara para aklama soruşturması başlatılan Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler şimdi de Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftine çevrildi.

Şaşaalı hayatlarıyla dikkat çeken Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti, gösterişli paylaşımlarıyla ön plana çıkıyor. Güzellik merkezleri bulunan ve kendilerine ait ürünler satan Öz çifti, son günlerde altın videosuyla gündemde.

Videoda gönderilen altınlara şaşıran Özlem Öz, “Ay bunlar ne böyle, bayıldık biz hediyelere… Yalnız Lina’nın kilosu kadar göndermişsin, 60 kilo daha ekle, benim kilom kadar altın… 1 ton altın bekliyoruz” diyor.

İlgili Haberler

ÖZLEM ÖZ’ÜN İNSTAGRAM HESABI NEDİR?

Özlem Öz, İnstagram’da “ozlemlinaoz” kullanıcı adıyla yer alıyor. 2.5 milyon takipçisi olan Öz çifti son günlerde gündemde yer aldı.

Özlem Öz kimdir? Özlem Öz ne iş yapıyor, mesleği ne? Özlem Öz'ün İnstagram hesabı!

Özlem Öz kimdir? Özlem Öz ne iş yapıyor, mesleği ne? Özlem Öz'ün İnstagram hesabı!

Sosyal Medya Özlem Öz Gündem Magazin Yaşam Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Szymanski kaç gol attı, kaç asist yaptı? Szymanski'nin bu sezonki istatistikleri!

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri