Ömer Karanlık öldü mü, kimdir? Oyuncu Ömer Karanlık neden vefat etti?

Ömer Karanlık öldü mü, kimdir ve Oyuncu Ömer Karanlık neden vefat ettiği gündeme geliyor. Şevkat Yerimdar, Muhteşem Yüzyıl, Kırmızı Oda ve Çakallarla Dans 2 gibi birçok projede yer alan ve şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak dizisinde Numan rolünü oynayan usta oyuncu Ömer Karanlık, yaşamını yitirdi. Ömer Karanlık öldü mü, kimdir? Oyuncu Ömer Karanlık neden vefat etti? Detaylar haberimizdedir…

ÖMER KARANLIK KİMDİR?

1958 yılında dünyaya gelen Ömer Karanlık, Şevkat Yerimdar, Hayat Devam Ediyor, Çakallarla Dans 2 ve Muhteşem Yüzyıl başta olmak üzere, çok sayıda projede rol aldı. Oyuncunun yer aldığı diğer yapımlar arasında Alman Kuzusu, Baba, Leylifer, Gibi, Kırmızı Oda, Söz, ve Aldatmak yer alıyor.

Ömer Karanlık öldü mü, kimdir? Oyuncu Ömer Karanlık neden vefat etti?

ÖMER KARANLIK NEDEN ÖLDÜ?

Yıllardır sayısız projede rol alan Ömer Karanlık, 19 Kasım 2023 Pazar günü sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Ömer Karanlık’ın cenazesi, dün ikindi namazına müteakip Esenyurt Yeni Mezarlık’ta defnedildi. Oyuncunun ani ölümü, sevenleri ve Türkiye’nin sanat camiasında derin bir üzüntüye neden oldu.

Ömer Karanlık öldü mü, kimdir? Oyuncu Ömer Karanlık neden vefat etti?

Aldatmak Gündem Magazin Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  ASGYO hangi bankalarda var? Asce gyo ne zaman işlem görecek? ASGYO halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verir?

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri