Nuri Ergin Kimdir? Nurişler çetesi kimdir? Nuri Ergin nerelidir? – HY Gazete

Bugün çıkarıldığı mahkemede tehditler savurarak kendini savunan Nurişler örgüt lideri Nuri Ergin kimdir merak edildi. Peki, Nuri Ergin Kimdir? Nurişler çetesi kimdir? Nuri Ergin nerelidir? Detaylar haberde.

NURİ ENGİN KİMDİR?

Nuri Ergin 1964 yılında İstanbul Fatih Karagümrük’te doğdu. Nuri Ergin aslen Erzurumludur. Nurettin Ergin Erzurum’dan gelerek İstanbul’a yerleşmiştir. Nurettin Ergin Sevil Üşenmez ile evlenir ve bu evlilikten Nejat Ergin, Nuri Ergin, Zeynel Erdin, Vedat Ergin ve Soner Ergin adında çocukları olur. Nurettin Ergin, Karagübrük’te kumarhane işletmiştir. 1976 yılında Nuri Ergin 12 yaşındayken, dayısı bası Nurettin Ergin’i öldürür. Nuri Ergin 1982 yılında Alev Ergin ile evlenir. 

Nuri Ergin, ‘Nuriş Kardeşler’ ya da ‘Ergin Kardeşler’ olarak adlandırılan suç örgütünün lideri olarak tanınmaktadır. Aynı zamanda bu suç örgütü, ‘Karagümrük Çetesi’ olarak da kamuoyunda bilinmektedir. Şu anda cezaevinde olan Nuri Ergin, dünyaya İstanbul Fatih Karagümrük’te, 1964 yılında gelmiştir. Nejat Ergin, Zeynel Erdin, Vedat Ergin ve Soner Ergin; Nuri Ergin’in kardeşleridir. O dönem kumarhane işleriyle ilgilenen babası Nurettin Ergin, Nuri Ergin 12 yaşındayken öldürülmüştür.

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Metin Korkmaz kimdir? Metin Korkmaz nereli ve kaç yaşındadır?

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri