Murat Dalkılıç’ın son hali! Murat Dalkılıç’ın burnuna ne oldu?

Murat Dalkılıç‘ın son hali gündeme gelirken Murat Dalkılıç’ın burnuna ne oldu sorusuna yanıt aranıyor. Çocukluğundan beri burnundan sorunlar yaşayan şarkıcının yeni hali Michael Jackson’a benzetildi. Murat Dalkılıç’ın burnuna ne oldu? Detaylar haberimizdedir…

MURAT DALKILIÇ’IN SON HALİ

Şarkıcı Murat Dalkılıç, çocukluğundan beri ciddi rahatsızlar yaşadığı burnu için geçtiğimiz şubat ayında 9. kez bıçak altına yattı. Bu süreçte konserlerine ara vererek tedavisine yoğunlaşan Dalkılıç ortaya çıktı.

YENİ HALİ BEĞENİLMEDİ

Neslihan Atagül ile bir ziyarete katılan Murat Dalkılıç, son ameliyatının ardından da ilk kez görüntülenmiş oldu. Kilo aldığı dikkat çeken şarkıcının son hali ise yaptırdığı estetiklerle adını dünya çapında duyuran Michael Jackson’a benzetildi. Şarkıcının son halini beğenmeyen takipçileri, “Yine olmamış artık yaptırma” yorumunda bulundu.

2019 yılında katıldığı bir programda burnundaki rahatsızlıktan bahseden Murat Dalkılıç, “Estetik yaptırdım, hatta yedi kez. İlkokuldan beri burnuma estetik yaptırıyorum. Benim bir hastalığım var. Burun kemiklerim dışarı doğru çıkıyordu. Doktor o kemikleri alırken kıkırdağımı da almış, hayatımın en en zor zamanları başladı. Oramdan buramdan bir şeyler alınıp sürekli burnuma eklendi. Artık bir şey de olsa burnumu yaptırmayacağım, yoruldum” demişti.

İşte Murat Dalkılıç’ın son hali için yapılan yorumlar:

Murat Dalkılıç'ın son hali! Murat Dalkılıç'ın burnuna ne oldu?

Murat Dalkılıç'ın son hali! Murat Dalkılıç'ın burnuna ne oldu?

Murat Dalkılıç'ın son hali! Murat Dalkılıç'ın burnuna ne oldu?

Murat Dalkılıç Son Hali Gündem Magazin Yaşam Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Ayşe Dinçer kimdir? Aramızda Kalmasın konuğu Ayşe Dinçer kaç yaşında, nereli? Ayşe Dinçer biyografisi!

Yorum yapın

en iyi