Molped hangi ülkenin, kimin markası? Molped İsrail markası mı?

Son dönemde en çok merak edilen konulardan biri olan Molped markasının menşei, detaylı şekilde araştırılıyor. Zaman zaman gündeme gelen olaylar sebebiyle markaların üretimi ve marka bilgilerinde dair detaylar büyük önem taşıyor. Bu nedenle bu tarz araştırmalar birçok kişi tarafından gerçekleştiriliyor. Peki, Molped İsrail markası mı? Molped hangi ülkenin, kimin markası? İşte, detaylar…

MOLPED HANGİ ÜLKENİN?

Molped, kadın hijyen ürünleri konusunda dünya genelinde tanınan bir markadır. 1999 yılında piyasaya sürülen Molped pedler, kadınların hijyen ve rahatlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilir. Hayat Kimya, bu marka ile kişisel bakım konusundaki uzmanlığını gösterir.

Hayat Kimya A.Ş., 1937 yılında tamamı yerli sermaye ile Türkiye’de kurulmuş bir şirkettir ve sahibi Kiğılı Ailesi’ne aittir. Molped, sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünya genelinde de geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, İran, Cezayir, Moldova, Bulgaristan, Romanya gibi birçok ülkede satılmaktadır.

Hayat Kimya Gündem Sağlık Yaşam Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  İnstagram çöktü mü? 16 Kasım İnstagram'da sorun mu var, neden açılmıyor? İnstagram neden donuyor, yüklenmiyor?

Yorum yapın