Mazda Türkiye’den çekildi mi? Mazda Türkiye’de satış yapmayacak mı, neden?

Mazda Türkiye’den çekildi mi? Sorusu, son günlerde merak edilmekte olan iddianın durumunu merak etmekte olan vatandaşlar tarafından internet üzerinde araştırılmakta. Mazda Türkiye’den çekildi mi? Ve satışların geçici olarak mı yoksa sürekli olarak mı durdurulduğu merak konusu oluyor. Bu kapsamda konuya ilişkin olarak araştırmalar sürüyor. Peki, Mazda Türkiye’den çekildi mi? Mazda Türkiye’de satış yapmayacak mı, neden?

MAZDA TÜRKİYE’DEN ÇEKİLDİ Mİ?

Japon otomotiv markası Mazda, Türkiye’de satış operasyonlarını durdurma kararı aldı. Mazda Türkiye’nin internet sitesinde Türkiye’deki otomobil satışlarının belirsiz bir süre durdurulduğu belirtildi. Şirket mevcut müşterilerin mağduriyet yaşamaması için satış sonrası hizmetlerine ve yedek parça tedarikine devam edecek.

SİTEDEN AÇIKLAMA YAPTILAR

Mazda Türkiye’nin sitesinden yapılan açıklamada, “Mazda Motor Türkiye, Türkiye’deki Mazda satış ağını belirsiz bir süre durdurma kararı almıştır. Türkiye’deki mevcut Mazda müşterilerine hizmetin devamını sağlamak amacıyla satış sonrası hizmetlerine ve yedek parça tedarikine devam edecektir.” denildi.

Mazda Gündem Otomobil Yaşam Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Deprem bölgesi MTV'den muaf mı? Deprem bölgesi MTV ek vergi ödeyecek mi? MTV kimler muaf 2023?

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri