Masterchef eleme adayı kim oldu? Büşra mı Berker mi? Haftanın 3. ve 4. eleme adayları kimdir? 19 Temmuz Masterchef haftanın eleme potasındaki isimler!

Masterchef yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. MasterChef Türkiye 19 Temmuz bölümünde neler oldu? MasterChef’te dokunulmazlığı kim aldı? Masterchef 3. ve 4. eleme adaylar kimler oldu? merak edildi. Masterchef 3. eleme adayı kimdir? Masterchef haftanın 4. eleme adayı kim oldu? Hangi isimler eleme adayı?

Bugünkü dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazanmıştı ve Kırmızı takım kendi arasında bireysel dokunulmazlık oynadı.

Bugün Kırmızı takım bireysel dokunulmazlığında Şiveydiz yemeği yapıldı. Kırmızı takımda en iyi yemeği Tanya yaptı ve bireysel dokunulmazlığı kazandı. Tanya haftanın 3. eleme adayı olarak Gamze’nin ismini söyledi.

Bu haftanın 3. ve 4. eleme adayı şöyle:

Haftanın 3. eleme adayı Gamze olmuştu. Oylama sonucunda haftanın 4. eleme adayı ise birazdan belli olacak.

Haftanın 1. eleme adayı : Ayaz

Haftanın 2. eleme adayı : Mert

Haftanın 3. eleme adayı : Gamze

Haftanın 4. eleme adayı : Büşra

Dokunulmazlığı kazanan Tanya haftanın 3. eleme adayı olarak Gamze’nin ismini söyledi. Oylama sonucu haftanın 4. eleme adayı henüz belli olmadı.

Büşra ve Berker şuanda 6’şar oya sahip. Eşitlik olduğu için takım kaptanı haftanın 4. eleme adayı kim olacak birazdan açıklayacak.

Masterchef eleme adayı kim oldu? Büşra mı Berker mi? Haftanın 3. ve 4. eleme adayları kimdir? 19 Temmuz Masterchef haftanın eleme potasındaki isimler!

Barış, Büşra’nın ismini söyledi ve haftanın 4. eleme adayı Büşra oldu.

Mustafa Şirin

Masterchef 2023 MasterChef Gündem Magazin Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Gönül Dağı 106. bölüm CANLI İZLE! Gönül Dağı yeni bölüm FULL İZLE! Gönül Dağı dizisi CANLI YAYIN!

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri