MasterChef Eda kimdir, kaç yaşında? Eda Karabulut kimdir, yarışmaya devam ediyor mu? Masterchef Eda ne iş yapıyor?

MasterChef Türkiye’nin geçen sezonlarında yer almış olan Eda Karabulut Nayır, bu akşamki bölümde programa konuk oldu. Birçok izleyici, Eda Karabulut Nayır hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapıyor.MasterChef 2019’da en dikkat çeken yarışmacılar arasında yer alan Eda Karabulut Nayır hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, MasterChef Eda kimdir, kaç yaşındadır? Mesleği ne? 

MASTERCHEF EDA KİMDİR?

MasterChef yarışmasının izleyicileri tarafından merak edilen ve dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Eda Karabulut Nayır, aslen Sivaslı bir ailenin İstanbul’da doğan üyesidir. 34 yaşında olan Eda, aynı zamanda 8 yıllık bir evliliğin ve ikiz çocuk annesidir. Lise mezunu olan Eda Karabulut Nayır, kendisine dair “Çok çeşitli hobilerim olmasına rağmen en sevdiğim yere mutfağa gönül verdim ve çocuklarımın büyümesiyle profesyonel anlamda adımlar atmaya başladım.”diyerek mutfakla kurduğu özel bir bağı ifade etmektedir. Özellikle çocuklarının büyümesiyle birlikte mutfakla ilgilenmeye başlamış ve bu alanda profesyonel anlamda adımlar atmıştır.

MasterChef Türkiye yarışmasında Eda Karabulut Nayır’ın yetenekleri ve mutfakta gösterdiği performans izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. İzleyiciler, Eda’nın yarışmada ne tür lezzetler sunacağını ve yarışmada ne kadar ilerleyebileceğini merakla beklemektedir.

MasterChef Eda, ”Şuan pastacı kalfasıyım nereye kadar gitmem gerekiyorsa, bu yolda devam edeceğim.” diyor. Kendisi aynı zamanda Beylerbeyi’nde bir restoran açarak patron olmuştur.

Dikkatini Çekmedi mi ?  Bilal Şahin kimdir? Bilal Şahin nereli ve kaç yaşındadır?

Yorum yapın

en iyi