Köprü ve Otoyol zammı ertelendi mi? 2023 Otoyol ve köprü ücret zammı iptal mi?

Geçtiğimiz gün Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı Karayolları Genel Müdürlüğü, otoyol ve köprü ücretlerine zam geldiğini duyurdu. Konuyla ilgili İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un yaptığı paylaşım sonrasında köprü ve otoyol zammı ertelendi mi merak konusu oldu. Peki, Köprü ve Otoyol zammı ertelendi mi? 2023 Otoyol ve köprü ücret zammı iptal mi? Detaylar haberimizde…

KÖPRÜ VE OTOYOL ZAMMI ERTELENDİ Mİ?

Otoyol ve köprü geçiş ücretlerine yapılan zam Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla Ocak 2024’e ertelendi. Bugün alınan ücretlerdeki fark ise iade edilecek.

“BUGÜN ALINAN ÜCRETLERDEKİ FARK İADE EDİLECEK”

Konu hakkında sosyal medyadan açıklama yapan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, zammın yılbaşına ertelendiğini duyurdu. Altun, “Otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde 25 Ekim’den itibaren yapılan düzenleme, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla Ocak 2024’e ertelenmiştir. 25 Ekim’de (bugün) alınan geçiş ücretlerindeki fark vatandaşlarımıza iade edilecektir.” ifadelerini kullandı.

Gündem Yaşam Ekonomi Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Resmi Gazete Atama Kararları! Bugünün (16 Aralık) kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme!

Yorum yapın

en iyi