Kate Middleton aldatıldı mı? Prenns William Kate Middleton’u kimle aldattı? Leydi Rose Hanbury ne dedi?

Ocak ayında ameliyat olduktan sonra ortadan kaybolmasıyla dünya basınında geniş yankı uyandıran Kate Middleton‘ın eşi Prens William tarafından Leydi Rose Hanbury ile aldatıldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Milyonlarca insanın konuştuğu konuyla ilgili açıklama geldi. Kate Middleton aldatıldı mı? Prenns William Kate Middleton’u kimle aldattı? Leydi Rose Hanbury ne dedi? İşte detaylar…

PRENS WİLLİAM KATE MİDDLETON’U ALDATTI MI?

Galler Prensi William’ın Lady Rose Hanbury arasında yasak ilişki yaşadığı söylentileri ortalığı karıştırdı. Uzun süredir görüntülenmeyen Kate Middleton’ın ihaneti öğrenerek boşanma hazırlıklarına başladığı ileri sürülmüştü. Business Insider’ın haberine göre, birçok iddianın ardından ilişkide üçüncü kişi olarak anılan Leydi Rose Hanbury, avukatları aracılığıyla yaptığı açıklama “Tamamen yalan” ifadelerine yer verdi.

Prens William’ın Kate’i uzun süredir Lady Rose Hanbury ile aldattığı, ilişkisini artık gizleme gereği duymadığı iddia edilmişti. Kate’in, boşanmayı bir an önce kamuoyuna açıklamak istediği ve karın ameliyatının süreci kurtarmak için ortaya atılmış bir uydurma olduğu da konuşulanlar arasındaydı.

KATE MİDDLETON GÖRÜNTÜLENDİ Mİ?

İngiliz gazetesi The Sun’da yer alan habere göre, Galler Prensesi, eşi Prens William ile beraber Cumartesi gününü evinin yakınlarındaki bir kasabada alışveriş yaptı. Gazeteye açıklama yapan bir görgü tanığı “Bütün dedikodulara rağmen ünlü çifti karşımda görünce dondum kaldım. Kate, William ile alışveriş yapıyordu, mutlu ve iyi görünüyordu” ifadelerini kullandı.

Kate Middleton Prens William Ünlüler Gündem Magazin Dünya Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Fatma Sevim Baltacı öldü mü, neden öldü? Fatma Sevim Baltacı kimdir? Fatma Sevim Baltacı hayatı ve biyografisi!

Yorum yapın