Kabine Toplantısı başladı mı? SON DURUM! 20 Kasım Kabine toplandı mı, ne zaman, saat kaçta başladı?

Kabine Toplantısı başladı mı? Milyonların gözü Beştepe’de. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bugün toplanacaktı. Peki, Kabine Toplantısı başladı mı? İşte, Kabine toplandı mı, ne zaman, saat kaçta başladı? Detaylar haberimizde…

KABİNE TOPLANTISI BAŞLADI MI?

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplandı. Toplantının ana gündemi İsrail’in Gazze’deki katliamına karşı atılacak adımlar, ekonomi ve terörle mücadelede son gelişmeler olacak.

ERDOĞAN İSRAİL’İN UYGULADIĞI VAHŞETİ DÜNYA GÜNDEMİNE TAŞIDI

İsrail’in Gazze’de 7 Ekim’den bu yana süren kanlı saldırıları nedeniyle, Cumhurbaşkanı Erdoğan yoğun bir diplomasi trafiği yürütüyor. 31 Ekim’deki son kabine toplantısının bu yana Kazakistan, Özbekistan ve Suudi Arabistan’ın ardından son olarak Almanya’yı ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu ziyaretlerde İsrail’in uyguladığı vahşeti dünya gündemine taşıdı.

GAZZE’YE İNSANİ YARDIM DA TOPLANTININ GÜNDEMİNDE

Toplantıda, Gazze’ye insani yardımların ulaştırılması da görüşülecek. Türkiye, şu ana kadar bölgeye uçaklar ve bir gemiyle insani yardım ve tıbbi malzeme gönderdi. Gazze’deki kanser hastaları da tedavi için Mısır üzerinden Türkiye’ye getiriliyor.

Kabine Toplantısı başladı mı? SON DURUM! Kabine toplandı mı, ne zaman, saat kaçta başladı?

EKONOMİK GELİŞMELER VE TERÖRLE MÜCADELE DİĞER BAŞLIKLAR

Kabine toplantısında ayrıca ekonomideki gelişmelerin ile terörle mücadele de ele alınacak konu başlıkları arasında yer alıyor.

Kabine Toplantısı Gündem Politika Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Şenol Ustaömer kimdir? Kaç yaşında, nereli? Şenol Ustaömer hayatı ve biyografisi!

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri