Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz evleniyor mu?

Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz evleniyor mu? Ünlü isimlerle yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım, bir süredir meslektaşı Pınar Deniz ile aşk yaşıyor. Magazin gündemin Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz evleniyor mu? sorusu merak ediliyor. Detaylar…

Bir süredir meslektaşı Pınar Deniz ile aşk yaşayan ve yakın zamanda ailesiyle tanıştıran Kaan Yıldırım, evleneceklerinin müjdesini verdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım’ın ilişkisi dolu dizgin devam ediyor. Özel hayatıyla ilgili 2. Sayfa programına açıklama yapan yakışıklı oyuncu, “Evlilik haberleri doğru, evleniyoruz” ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu Pınar Deniz, ağustos ayında ağladığı bir pozu yayınlayarak “İşte öyle bir şey” yazmıştı. Deniz’in paylaşımında evlilik teklifi aldığı ileri sürülmüştü. Yıldırım paylaşımın ardından Deniz’in parmağında yüzük olduğu bir kareyi yayınlamıştı.

Haberler.com / Onur Bayram – Gündem

Kaan Yıldırım Pınar Deniz Gündem Magazin Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Memur maaşları ne kadar oldu? Memur maaş zamları meclisten geçti mi? Memur maaşlarına ne kadar, kaç TL zam yapıldı?

Yorum yapın