Gigi Hadid tutuklandı mı? Gigi Hadid uyuşturucu taşıdığı iddiası doğru mu?

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid ve arkadaşı Leah McCarthy’in tatile gittiği Karayipler bölgesinin batısında bulunan Cayman adalarında uyuşturucu madde nedeniyle başı derde girdi. Gigi Hadid tutuklandı mı ve Gigi Hadid uyuşturucu taşıdığı iddiası doğru mu sorularına yanıt aranıyor. Gigi Hadid tutuklandı mı? Gigi Hadid uyuşturucu taşıdığı iddiası doğru mu? gündeme geliyor. Gigi Hadid tutuklandı mı? Gigi Hadid uyuşturucu taşıdığı iddiası doğru mu? Detaylar haberimizdedir…

GIGI HADID TUTUKLANDI MI?

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, seyahate çıkarken bavulunda uyuşturucu madde bulundurduğu gerekçesiyle tutuklandı. Model bin dolar kefaletle serbest bırakılırken sözcüsü de olayı doğrulayarak “Madde gittiği bölgede yasaldı. O yüzden sicili temiz kaldı” dedi.

GIGI HADID UYUŞTURUCU TAŞIDIĞI İDDİASI DOĞRU MU?

10 Temmuz’da gerçekleşen tutuklanma olayı sonrası cezaevine konulan Hadid ve arkadaşının bin dolar kefaletle serbest bırakıldığı öğrenildi. Tutuklanma haberi bir söylenti olarak yayılırken, Hadid’in sözcüsü açıklama yaparak olayı doğruladı. Sözcü açıklamasında “Gigi, New York’ta yasal olarak kullanılan tıbbi lisanslı bir uyuşturucu maddeyle seyahat ediyordu. Bu madde, aynı zamanda Büyük Cayman’de de 2017’den beri yasal. Dolayısıyla onun sicili temiz kaldı ve adadaki zamanının tadını çıkarıyor” ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Gigi Hadid ise 78,8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından tatil pozlarını paylaşmaya devam ediyor.

Gigi Hadid Gündem Magazin Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Masterchef Açık arttırma (Mezat) oyununu kim kazandı (100)?

Yorum yapın

en iyi