FİLİSTİN MİTİNGİ NE ZAMAN? Büyük Filistin Mitingi nerede olacak, bugün mü, saat kaçta?

AK Parti İstanbul İl Başkanlığından yapılan açıklamada, mitingin, “İsrail vahşetine dikkat çekmek, özgür Filistin davasına destek olmak” amacıyla gerçekleştirileceği belirtildi. Peki, Filistin mitingi ne zaman? Büyük Filistin Mitingi nerede olacak, bugün mü, saat kaçta? AK Parti Büyük Filistin Mitingi’ne nasıl gidilir, yol tarifi! İşte detaylar…

FİLİSTİN MİTİNGİ NE ZAMAN?

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından 28 Ekim Cumartesi günü Atatürk Havalimanı’nda “Büyük Filistin Mitingi” düzenlenecek. Açıklamada, mitinge Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’ın katılımlarının beklendiği bildirildi.

Medya, spor, sanat, iş dünyası ve Filistin diasporasından çok sayıda ismin katılımıyla Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek mitingin ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarına açık olacağı aktarılan açıklamada, mitinge İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından milyonlarca vatandaşın katılımının da beklendiği kaydedildi.

BÜYÜK FİLİSTİN MİTİNGİ NEREDE OLACAK, BUGÜN MÜ, SAAT KAÇTA?

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından 28 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’de Atatürk Havalimanı’nda “Büyük Filistin Mitingi” düzenlenecek.

Serhıldan Hülakü

Filistin Sorunu Filistin İsrail Gazze Dini Gündem Politika Dünya Güncel Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Yenikapı-Hacıosman Metro bozuldu mu? Metro ne zaman açılacak?

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri