Euro Rekor Kırdı! Güncel Euro/TL kuru ne kadar? #128182 1 Euro kaç TL?

Euro ne kadar, 1 Euro kaç TL? Euro kaç TL? 6 Mayıs 2024 Euro satış fiyatı merak ediliyor. Euro/TL ne kadar olduğu araştırılıyor. Euro ne kadar, 1 Euro kaç TL? Euro kaç TL? 6 Mayıs 2024 Euro satış fiyatı araştırılıyor. Euro ne kadar, 1 Euro kaç TL? Euro kaç TL? 6 Mayıs 2024 Euro satış fiyatı! Detaylar haberimizdedir…

DOLAR NE KADAR?

Dolar/TL, yeni haftaya da değer kaybıyla başlamasının ardından saat 10.10 itibarıyla bir önceki kapanışın yüzde 0,1 altında 32,2910’dan işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro/TL yüzde 0,1 azalışla 34,7860 dan satılıyor.

GÜNCEL DÖVİZ KURU İÇİN TIKLAYINIZ

YATIRIMCILARIN GÖZÜ FED KARARLARINDA

Küresel piyasalarda, ABD’de geçen hafta açıklanan tarım dışı istihdam verisinin beklentilerin altında kalmasıyla ülke ekonomisinin “Yumuşak iniş” yapabileceği beklentileri yeniden güç kazanırken, ABD Merkez Bankası (Fed) yetkililerinin hafta boyunca yapacağı sözle yönlendirmeler yatırımcıların odağına yerleşti. Söz konusu verinin ardından para piyasalarındaki fiyatlamalarda Fed’in bu sene içinde bir faiz indirimine gidebileceği yönündeki öngörülerin güç kazandığı gözlemlenirken, faiz indirimi için eylül ayı öne çıkıyor.

“YAPILACAK AÇIKLAMALAR BELİRSİZLİKLERİ AZALTACAK”

Analistler, enflasyon endişelerinin varlık fiyatları üzerindeki etkisinin devam ettiği bu dönemde, iş gücü piyasasından alınan soğuma sinyallerinin ekonomide “yumuşak iniş” yapılabileceğine yönelik umutları beslediğini kaydederek hafta boyunca Fed yetkililerinin yapacağı açıklamaların bankanın gelecek dönem politikalarına ilişkin belirsizlikleri azaltabileceğinin tahmin edildiğini söyledi.

Gündem Finans Dünya Ekonomi Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  1 Mayıs hangi gün, ne zaman 2024?

Yorum yapın