Emekli maaşına zam geldi mi? Emekli maaşı ne kadar, kaç TL oldu? Emekli maaşına zam yapıldı mı, ne kadar yapıldı?

Seçimin ardından gelen zamlar ile birlikte Emekli maaşına zam geldi mi? Sorusu gündeme geldi. Gündemdeki zam haberleri nedeniyle Emekliye ne kadar, yüzde kaç zam yapılacak? Araştırmaları devam ediyor. Emekliye yapılacak olan zamlar bir süredir gündemde yer alıyordu. Peki, Emekli maaşına zam geldi mi? Emekli maaşı ne kadar, kaç TL oldu? Emekli maaşına zam yapıldı mı, ne kadar yapıldı?

EMEKLİ MAAŞINA ZAM GELDİ Mİ?

SSK, Emekli Sandığı ve BAĞ-KUR emeklilerine enflasyon ve refah payı ile birlikte 6 aylık yüzde 25 zam öngören madde Meclis Genel Kurulu’nda görüşüldü. Daha sonrasında 6 aylık yüzde 25 zam öngören madde Meclis Genel Kurulu’nda kabul edildi.

EMEKLİYE NE KADAR, YÜZDE KAÇ ZAM YAPILACAK?

Enflasyon ve refah payı ile birlikte 6 aylık yüzde 25 zam öngören madde Meclis Genel Kurulu’nda kabul edildi. Buna göre en düşük memur maaşı 22 bin 17 lira olacak. Toplamda 2,7 milyon memur emeklisi ve 15,5 milyon SSK ve Bağ-Kur emekli maaşları ek zamlı ödenecek.

Emekli Zammı Gündem Ekonomi Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 10-11 Ağustos İzmir su kesintisi listesi!

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri