Ece Baban kimdir? Ece Baban nereli ve kaç yaşındadır?

Ece Baban kimdir? Ece Baban nereli ve kaç yaşındadır?

Ece Baban kimdir? Ece Baban nereli ve kaç yaşındadır? sorularının cevabı merak ediliyor. Ece Baban’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Ece Baban kimdir? Ece Baban kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Ece Baban’ın biyografisini haberimizde derledik…

Ece Baban Kimdir?

Doç Dr. Ece Baban, Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Akademik kariyerine aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak başlamış ve yüksek lisans ve doktora eğitimini Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlamıştır. Almanya’da siyasal iletişim üzerine çalışmalar yapmış ve DAAD Üstün Başarı Bursu almıştır. Ayrıca Berlin Freie Üniversitesi, Köln Üniversitesi ve Poznan Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim ve dersler vermiştir.

2017 yılında ikinci doktorasına başlayan Baban, aynı yıl eser ve sözlü sınavlarını başarıyla geçerek Doçentlik unvanı almıştır. Fenerbahçe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde görev yapmaktadır ve iletişim ve uluslararası ilişkiler alanında çalışmaktadır. Ayrıca NATO TMMM kapsamında Terör ve Medya konusunda dersler veren Baban, ulusal ve uluslararası platformlarda Türkiye’yi temsil eden kadın akademisyenler arasındadır.

Araştırma alanları arasında iletişim stratejileri, güvenlik ve iletişim, diplomasi, terörizm ve medya, uluslararası ilişkiler ve algı yönetimi bulunmaktadır. Sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer alan Baban, dış politika ve uluslararası iletişim konularında televizyon programlarına katılmaktadır.

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Miraç Orbay kimdir? Miraç Orbay nereli ve kaç yaşında?

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri