Dilek Taşı YENİ BÖLÜM (8. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?

Dilek Taşı Her Çarşamba KANAL D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dilek Taşı 8. BÖLÜM 1. Fragmanı yayınlandı! Peki, Dilek Taşı Yeni bölüm (8. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı Yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? İşte detaylar…

Sevilen dizi Dilek Taşı her Çarşamba KANAL D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin sevenleri fragmanı araştırılmaktadır. Dilek Taşı yeni bölümü her çarşamba saat 20.00’de KANAL D ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümün fragmanı ise dizinin Youtube kanalında yayınlandı. Yeni bölümün fragmanını izlemek için Youtube Dilek Taşı Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

DİLEK TAŞI 7. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KANAL D’nin sevilen dizisi “Dilek Taşı” her Çarşamba akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yeni bölümü merakla beklenen bu dizi sevenleri tarafından saat kaçta başlayacağı konusunda sorularla dolu. “Dilek Taşı ” her çarşamba saat 20.00’de KANAL D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi tutkunları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Dilek Taşı YENİ BÖLÜM (8. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?

Salih Bademci Hazal Subaşı Ozan Dolunay Elif Doğan Özge Özberk Perihan Savaş Teoman Kumbaracıbaşı Çiçek Dilligil Engin Yüksel Afra Karagöz Lena Naz Kalaycı Ömer Toprak Yılmaz

Dilek Taşı YENİ BÖLÜM (8. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?

Dilek Taşı, 1980’li yıllarda geçen bir hikayeyi konu alıyor. Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre’yle İstanbul’un gecekondu mahallesinde hayatını sürdürmeye çalışan otuzlu yaşlarının başında bir adamdır. Karısı Canan amansız bir hastalığın pençesindedir. İyileşmesi için acilen ameliyat olması gerekmektedir. Mustafa ise parayı nasıl bulacağını bilemiyordur. Çalıştığı fabrika lokavttan dolayı uzun süredir kapalıdır. Fakat Mustafa ameliyat için gereken parayı bir şekilde bulmak zorundadır. O güne kadar kimsenin önünde boyun eğmemiş, onuru, haysiyeti için yaşamıştır Mustafa. Fakat şimdi yardım istemekten başka çaresi yoktur. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bulup aylardır ödenmeyen maaşlarını istemek için yola çıkar. Parayı alıp karısını ameliyat ettirecektir. Ancak o gün yaşananlar Mustafa’nın ve kızı Cemre’nin bütün hayatını kökünden değiştirecektir.

Dikkatini Çekmedi mi ?  10 Kasım resmi tatil mi? 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü resmi tatil mi? 10 Kasım okullar, iş yerleri ve üniversiteler yarım gün mü, tatil mi?

İlgili Haberler

Dilek Taşı dizi Mustafa Yılmaz yakalandı mı? Dilek Taşı son bölümde neler oldu, Mustafa'yı askerler yakaladı mı?Dilek Taşı dizi Mustafa Yılmaz yakalandı mı? Dilek Taşı son bölümde neler oldu, Mustafa’yı askerler yakaladı mı?
Serhıldan Hülakü
Serhıldan Hülakü
Haberler.com – Gündem

Dilek Taşı 3. Sayfa Dizi Gündem Magazin Yaşam Güncel Haberler

Yorum yapın

en iyi