Didem İnselel kimdir? Didem İnselel hayatı ve biyografisi! Didem İnselel kaç yaşında, nereli?

Magazin gündeminde sık sık kendine yer bulan ve sosyal medya açıklamaları ile dikkat çeken Didem İnselel merak konusu oldu. İşte Didem İnselel hakkında merak edilen Didem İnselel kimdir, Didem İnselel hayatı ve biyografisi gibi konuların detayları…

DİDEM İNSELEL KİMDİR?

13 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kanal D’de yayımlanan Kavak Yelleri (2007) dizisinde “Gönül Kara” adlı karakteri canlandırmıştır. Dizide, insanlara yardım etmesi ama yanlış anlaşılması sonucunda sürekli okulunu değiştiren bir öğretmeni canlandırmaktadır. İzmir Urla’da öğretmenlik yapmaya başladığı okulda, öğrencisi Efe (Dağhan Külegeç) ve Efe’nin abisi Metin (Ferit Aktuğ) Gönül’e âşık olur.

1999 yılında Melodi programında sunuculuk yaptı. Camdan Papuçlar (atv), 29-30 (Show TV), Sahte Prenses (Show TV) dizilerinde, reklam filmlerinde ve kısa filmde oynamıştır.

Ayrıca Kanal D’de Fatih Portakal ile birlikte Ne Yapmalı? adlı programı sunmuştur. Bundan sonra tiyatro hayatına devam edeceğini bildirdi. TRT 1’de yayınlanan Beni Böyle Sev adlı dizide “İnci” karakterini canlandırdı.

Güneşi Beklerken adlı dizide de kendini ekranlarda gösterdi ve O Hayat Benim adlı dizide rol almıştır.

Didem İnselel Sosyal Medya Gündem Magazin Yaşam Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Adana Demirspor - Fenerbahçe maçı hangi kanalda, saat kaçta? Adana Demirspor - Fenerbahçe maçı ne zaman?

Yorum yapın

en iyi