Denizli’de yangın son durum nedir? Denizli’de yangın söndürüldü mü? Denizli’de yangın nerede çıktı?

Denizli‘de yangın söndürüldü mü? Denizli’de yangın nerede çıktı? soruları gündeme geliyor. Denizli’de yangın son durum nedir ve Denizli’de orman yangını ne zaman bitecek merak ediliyor. Denizli’de çıkan yangın son durum nedir vatandaşlar tarafından sıklıkla gündeme geliyor. Denizli’de yangın söndürüldü mü ve Denizli’de yangın nerede çıktı araştırılıyor. Denizli’de yangın söndürüldü mü? Denizli’de yangın nerede çıktı? Detaylar haberimizdedir…

DENİZLİ’DE YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ MÜ?

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde otluk alanda başlayıp ormanlık alana sıçrayan yangın, havadan ve karadan müdahale sonucu kontrol altına alındı. Kelekçi Mahallesi’ndeki otluk alanda yangın çıktı, alevler kısa sürede ormana sıçradı. İhbar üzerine itfaiye ve Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. Yangın, ekiplerin karadan ve havadan yaptığı müdahaleyle kontrol altına alındı. Soğutma çalışmalarının sürdüğü belirtilen yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

DENİZLİ’DE YANGIN NEREDE ÇIKTI?

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde otluk alanda başlayan yangın, havadan ve karadan yapılan müdahale sonucu kontrol altına alındı. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Orman Yangını Denizli Gündem Güncel Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  AUZEF bütler ne zaman? AUZEF vizeler ne zaman açıklanacak?

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri