DEM Parti Tokat Zile Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Tokat Zile adayı Azad Kaya kimdir?

Dem Parti Tokat Zile Belediye Başkan adayı kim? Sorusu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler kapsamında seçmenlerin gündeminde yer alıyor ve merak konusu haline geliyor. 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimi için illerin belediye başkana adayları netleşiyor. Peki, DEM Parti Tokat Zile adayı Azad Kaya kimdir?

DEM PARTİ TOKAT ZILE ADAYI AZAD KAYA KİMDİR?

Azad Kaya31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler kapsamında DEM Parti Tokat Zile Belediye EşBaşkan adayıdır.

DEM PARTİ HAKKINDA

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi, resmî kısaltmasıyla DEM Parti, veya eskiden bilinen adıyla Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti); 25 Kasım 2012 tarihinde Eşitlik ve Demokrasi Partisi ile Yeşiller Partisinin birleşmesiyle kurulan ve Türkiye’de faaliyet gösteren bir siyasi partidir.

NEREDE OY KULLANACAĞIM?

Nerede oy kullanacağınızı, seçim dönemlerinde sandık seçmen listeleri kesinleştikten sonra e-Devlet kapısı üzerinden, www.ysk.gov.tr adresinden “Nerede Oy Kullanacağım” bölümünden, YSK mobil uygulamasından öğrenebilirsiniz

Emir Ceran

DEM Parti Gündem Politika Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  2023 üniversite tercihleri ne zaman başlayacak? Üniversite tercihleri nasıl yapılır, ne zaman açıklanacak? Üniversite tercih kılavuzu, sonuçları!

Yorum yapın