Cumhuriyet altını ne kadar 2023? Cumhuriyet altını fiyatı bugün ne kadar, kaç TL? Çeyrek, yarım, tam altın fiyatları bugün!

Altının anlık fiyatı oldukça merak ediliyor ve piyasayı canlı olarak takip etmek isteyenler tarafından Cumhuriyet altını ne kadar 2023? Araması, arama motorları üzerinde sıklıkla araştırılıyor. Çeyrek, yarım, tam altın fiyatları en çok tercih edilen döviz cisleri arasında yer alıyor ve tercih ediliyor. Peki, Cumhuriyet altını ne kadar 2023? Cumhuriyet altını fiyatı bugün ne kadar, kaç TL? Çeyrek, yarım, tam altın fiyatları bugün!

Cumhuriyet altını 19 Temmuz Çarşamba günü sabah saatlerinde alış; 11.591,9 TL Satış; 11.767,1 TL olarak işlem görüyor. Gün içerisinde Cumhuriyet altını fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle vatandaşlar güncel altın takip ekranı ile araştırmalarını sürdürüyor.

Gram altın, çeyrek altın, Cumhuriyet altını, tam altın ve daha birçok altın fiyatlarını merak eden vatandaşlar, GÜNCEL ALTIN FİYATLARI TAKİP EKRANI‘na tıklayarak anlık olarak güncel altın fiyatlarını takip edebilirler. Özellikle yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmekte olan altın, güncel fiyatları ile birlikte anlık olarak sık sık araştırılıyor.

19 Temmuz Çarşamba günü sabah saatlerinde yarım altın alış; 5.585,3 TL satış; 5.724,9 TL’den işlem görüyor.

19 Temmuz Çarşamba günü sabah saatlerinde çeyrek altın alış; 2.792,7TL satış; 2.862,5 TL ‘den işlem görüyor.

Cumhuriyet Altını Yarım Altın Tam Altın Gündem Ekonomi Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Cemal Canpolat kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Yorum yapın

en iyi