Bursa’da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 20 Mart Bursa’da nerede deprem oldu?

Bursa‘da deprem mi oldu ve Bursa’da kaç şiddetinde deprem oldu merak ediliyor. Son Dakika Bursa’da meydana deprem kaç şiddetinde olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. AFAD deprem verilerine göre Muğla açıklarında kaç şiddetinde deprem oldu gündeme geliyor. Bursa’da deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 20 Mart Bursa’da nerede deprem oldu? Detaylar haberimizdedir…

BURSA’DA DEPREM Mİ OLDU?

Marmara Denizi açıklarında 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 09.21’de kaydedilen, Yalova ve İstanbul başta olmak üzere çevre illerde de hissedilen sarsıntının derinliği AFAD tarafından 9.71 kilometre olarak ölçüldü. Depremle ilgili olumsuz bir durum bildirilmedi.

BURSA’DA KAÇ ŞİDDETİNDE DEPREM OLDU?

Merkez üssü Marmara Denizi açıkları olan Yalova ve İstanbul başta olmak üzere çevre illerde de hissedilen 3.5 büyüklüğünde bir deprem kaydedildi. Afad’ın aktardığı verilere göre saat 09.21’de gerçekleşen sarsıntının derinliği 9.71 kilometre olarak duyuruldu.

Kandilli Rasathanesi Deprem Bursa AFAD Gündem Yaşam Haberler Son Dakika

Dikkatini Çekmedi mi ?  Yalova'da deprem mi oldu? SON DAKİKA! 6 Ağustos Yalova deprem mi oldu? Yalova depremi nerede oldu? Az önce deprem mi oldu?

Yorum yapın