Bir Derdim Var dizisi konusu ne? Bir Derdim Var uyarlama mı, hangi diziden uyarlama?

Başrolünde Mert Fırat ve Birce Akalay’ın yer aldığı Bir Derdim Var dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. Bir Derdim Var dizisinin konusu merak konusu oldu. Kullanıcılar tarafından Bir Derdim Var uyarlama mı sorusu araştırılmaya başlandı. Arama motorlarında Bir Derdim Var dizisi hakkında detaylar sorgulatılıyor. Peki, Bir Derdim Var dizisi konusu ne? Bir Derdim Var uyarlama mı, hangi diziden uyarlama? Detaylar haberimizde…

Ergenlik sorunlarıyla boğuşan gençler ve ailelerine bir umut ışığı yakmayı hedefleyen dizide, meslektaşlarının hep bir adım önünde olan Doktor Nilüfer Toska’yla (Birce Akalay) beraber cam kırıklarının üzerinde yürürken insan zihninin sırlarını keşfedecek ve hayatta her zaman umudun saklı olduğu anlatılacak. Mesleğini tehlikeye sokacak büyük sırrı Dr. Nilüfer’in peşini bırakmazken tavizsiz Savcı Ömer (Mert Fırat) ile olan çatışması ise büyük bir yangına dönüşecek.

Bir Derdim Var dizisinin oyuncu kadrosunda Birce Akalay, Mert Fırat, Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu ve Sennur Nogaylar gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Bir Derdim Var dizisi İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) uyarlamasıdır.

Bir Derdim Var Gündem Magazin Kültür Sanat Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Ezgi Mola'nın bebeğinin adı ne? Ezgi Mola oğlunun adını ne koydu?

Yorum yapın

en iyi