Binance CEO’su istifa etti mi? Binance CEO’su Changpeng Zhao suçu ne?

Kara para aklama ve dolandırıcılık da dahil olmak üzere yıllarca süren suç faaliyetlerine ilişkin devam eden soruşturma kapsamında ABD Adalet Bakanlığı’nın radarında olan Binance’ın kurucusu Changpeng Zhao, CEO’luk görevinden istifa etmeyi kabul etti.Binance CEO’su istifa etti mi? Binance CEO’su Changpeng Zhao suçu ne?
BİNANCE CEO’SU İSTİFA ETTİ Mİ?

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance hakkında kara para aklama ve dolandırıcılık da dahil olmak üzere yıllarca süren suç faaliyetlerine ilişkin devam eden soruşturma başlatılmıştı.

ANLAŞMAK 4 MİLYAR DOLAR İSTEDİLER

Bloomberg News’in haberine göre ABD Adalet Bakanlığı Binance’den soruşturmasını çözmek için 4 milyar dolar istedi. Anlaşma Binance’in faaliyetlerine devam etmesini sağlayacak.

İSTİFA ETMEYİ KABUL ETTİ

Wall Street Journal’in haberine göre Binance’ın kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, suçlamaları kabul ederek istifa etmeyi kabul etti. Yapılan anlaşma çerçevesinde Binance’in 4,3 milyar dolar ödeme yapacağı ifade edildi. Anlaşma şartlarına göre CEO Zhao’nun federal mahkemede suçunu kabul etmesi bekleniyor.

Hukuk Gündem Teknoloji Finans Dünya Ekonomi Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  Veda Mektubu canlı izle! Kanal D Veda Mektubu 20. bölüm canlı izle! Veda Mektubu dizisinin canlı izleme linki var mı? Yeni bölümde neler olacak?

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri