Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman 2023? Beşiktaş’ın Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı ne zaman yapılacak?

Süper Lig devi Beşiktaş, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın tarihinin değiştiğini duyurdu. Peki, Beşiktaş başkanlık seçimi ne zaman 2023? Beşiktaş’ın Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı ne zaman yapılacak? Detaylar…

BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ NE ZAMAN?

Beşiktaş, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın tarihinin değiştirildiğini duyurdu. Siyah-beyazlılardan yapılan açıklamada, 10-17 Aralık tarihinde yapılacak seçimin 26 Kasım-3 Aralık tarihlerine alındığını açıkladı.

KULÜP

Siyah-beyazlılardan yapılan açıklamada, “Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı ile Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın gerçekleştirilme tarihleri, Beşiktaşımızın menfaatleri doğrultusunda görülen lüzum üzerine öne çekilmiştir. Bu doğrultuda, Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, 25 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecektir. 25 Kasım Cumartesi günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 2 Aralık Cumartesi günü yapılacaktır. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 26 Kasım Pazar günü yapılacaktır. 26 Kasım Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 3 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecektir. Kongre Üyelerimizin ve kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.” denildi.

Beşiktaş Gündem Spor Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 28-29 Ağustos Benzine ve Motorine İNDİRİM veya ZAM var mı?

Yorum yapın

en iyi