Benim Güzel Ailem 4. Bölüm İzle Full TRT 1 Benim Güzel Ailem dördüncü bölüm tek parça izle

TRT1’in yaz dizileri arasında başlayacak olan Benim Güzel Ailem dizisi merak konusu oldu. Komedi türünde sıcak bir aile dizisi olan ‘Benim Güzel Ailem’in dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte TRT 1 Benim Güzel Ailem 4. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri…

BENİM GÜZEL AİLEM 3. BÖLÜM KONUSU

Canan Damla’ya karşı katı kurallar sergilerken Rasim Canan’ı sakin olması konusunda uyarır ve onunla Damla’’nın evlilik sürecinde yaşadıkları konusunda konuşmak ister. Canan’ı bir köşeye çeker ve olanları dinler. Rasim dinledikleri karşısında adeta sinirden deliye döner.

Deniz’i üzdüğü için pişman olan Kaan, karısına barışma mesajları yazarken Deniz acil bir durum olduğunu ve birlikte annesine gitmelerini gerektiğini söyler. Derya, evde yaşanan durumlardan dolayı kendi derdiyle kimseyi uğraştırmak istemez. Annesine, yarın eve döneceğim der. Canan’ın biraz rahatlar, hiç olmazsa bir çocuğun derdinden kurtulmuştur.

BENİM GÜZEL AİLEM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Sıcak bir aile tablosunu izleyenlere sunacak olan Benim Güzel Ailem’in oyuncu kadrosunda; Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Melis Babadağ, Toprak Can Adıgüzel, Serra Pirinç, Nergis Kumbasar gibi isimler yer alıyor.

TRT 1 Benim Güzel Ailem 4. bölüm izle

BENİM GÜZEL AİLEM YENİ BÖLÜM İZLE

Benim Güzel Ailem dizisinin TRT 1’de 19 Temmuz günü yayınlanan 4. bölümünü (dördüncü bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Dikkatini Çekmedi mi ?  Esaret 154. Bölüm İzle Full Kanal 7 izle! Esaret 154. bölüm tek parça izle! Esaret yeni bölüm izle

Yorum yapın

en iyi