BAHAR 11. BÖLÜM CANLI İZLE! #127916 Bahar 11.bölümde (son) neler oldu?

Ekranların heyecanla beklenen dizisi Bahar için araştırmalar artıyor. Salı akşamları yayınlanan Bahar dizisinin 12. bölüm fragmanı halen yayınlanmadı. Bu akşam Bahar dizisi ekranlarda olmayacak. Vatandaşlar ise hal böyle olunca Bahar dizisinin 11. bölümünü izlemek istiyor. BAHAR 11. BÖLÜM CANLI İZLE! Bahar 11. bölümde neler oldu? İşte ayrıntılar…

BAHAR 11. BÖLÜMDE NE OLDU?

Bahar’ın 11. bölümünde, Bahar, Timur ve Rengin’le cesurca yüzleşir. Bu büyük karşılaşmadan sonra, yeni bir hayat kurma planları yaparken, kendisini hastanenin gönüllü çalışmasına katılmış olarak bulur. Peran Vakfı Hastanesi’nin tüm ekibi, Şavklı Köyü’nde gönüllü çalışma için yola çıkarlar. Köyde geçirdikleri bir gün, herkes için büyük sürprizlere gebedir. Timur’un Bahar’la barışma isteğiyle başa çıkamayan Rengin’in ise Bahar için farklı planları olduğu ortaya çıkar. Bu gelişmeler, dizinin izleyicilerini büyük bir merak içinde bırakıyor.

BAHAR 11. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BAHAR 11. BÖLÜM CANLI İZLE! #127916 Bahar 11.bölümde (son) neler oldu?

BAHAR 12. BÖLÜM NEDEN YOK?

Bugünün Salı günü olması sebebiyle izleyiciler, Bahar dizisinin 12. bölüm fragmanının henüz yayınlanmamış olmasından endişe duyuyorlar. Dizi takipçileri, heyecanla bekledikleri yeni bölümü izlemek için gün sayarken, fragmanın hala yayınlanmamış olması dizinin bu hafta ekrana gelip gelmeyeceği konusunda şüpheler uyandırıyor.

BAHAR 11. BÖLÜM CANLI İZLE! #127916 Bahar 11.bölümde (son) neler oldu?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Bahar dizisinin çekimlerinin yetişmediği için bu haftaki yeni bölümün yayınlanmayacağı belirtiliyor. İzleyiciler, dizinin ilerleyen süreçteki gelişmelerini takip etmek için haber kaynağınızı takip edebilirler.

Bahar Dizi Televizyon 3.Sayfa Gündem Magazin Yaşam Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Dijital Vergi Dairesi nedir? Dijital Vergi Dairesi nasıl kullanılır?

Yorum yapın