ANNELER GÜNÜ hangi gün? #128144 Anneler günü ne zaman? 2024 Türkiye’de Anneler Günü hangi gün?

Anneler Günü genellikle Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanır. Annelerimizin sevgi dolu kolları, özverili fedakarlıkları ve sonsuz sevgileri için onlara minnettarlığımızı ifade etmenin harika bir günüdür. Peki, Anneler günü hangi güne denk geliyor? Anneler günü ne zaman? 2024 Türkiye’de Anneler Günü hangi gün? Detaylar haberimizde…

ANNELER GÜNÜ NE ZAMAN?

Anneler Günü bu yıl 12 Mayıs 2024 Pazar günü kutlanacak. Anneler Günü’nde onları sevgiyle hatırlamak ve değerlerini bilmek, onlara olan minnettarlığımızı göstermek için harika bir fırsattır.

ANNELER GÜNÜ İLE İLGİLİ ANLAMLI SÖZLER

  • “Anneler, dünyadaki en güçlü meleklerdir. Sevgi, sabır ve şefkatleriyle her daim yanımızda olan bu melekleri unutmamak gerekir.”
  • “Bir annenin sevgisi, hiçbir zaman tükenmeyen bir kaynaktır. Anneler Günü’nde, tüm annelerin bu eşsiz sevgisini hatırlayarak onlara minnettarlığımızı gösterelim.”
  • “Anneler, yüreklerindeki sevgiyi sonsuz bir okyanus gibi taşırlar. Bu özel günü, onların bu sevgisini anlamak ve takdir etmek için bir fırsat olarak görelim.”
  • “Anneler Günü, annelerimizin bize olan sevgi ve fedakarlıklarını hatırladığımız, onlara teşekkür ettiğimiz bir gün değil sadece, aynı zamanda onların ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladığımız bir gündür.”
  • “Anneler, güneşin bile kavrayamayacağı kadar derin bir sevgiyle bizi sararlar. Onların varlığı, hayatımıza anlam katar. Anneler Günü, onların ne kadar özel olduklarını hatırlamak için bir fırsattır.”

ANNELER GÜNÜ hangi gün? #128144 Anneler günü ne zaman? 2024 Türkiye'de Anneler Günü hangi gün? #128144

Anneler Günü Türkiye Aile İçi Şiddet Gündem Kadın Yaşam Haberler

Dikkatini Çekmedi mi ?  Real Madrid Cadiz maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! R.Madrid Cadiz maçı kaç kaç, canlı maç skoru!

Yorum yapın