Aile YENİ BÖLÜM (59. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Aile yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?

Aile Her Salı SHOW TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Aile 59. BÖLÜM 2. Fragmanı yayınlandı! Peki, Aile Yeni bölüm (59. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Aile Yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? İşte detaylar…

Sevilen dizi Aile her Salı SHOW TV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin sevenleri fragmanı araştırılmaktadır. Aile bu akşam (24 Ekim) saat 20.00’de SHOW TV ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümün fragmanı ise dizinin Youtube kanalında yayınlandı. Yeni bölümün fragmanını izlemek için Youtube Aile Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

SHOW TV’nin sevilen dizisi “Aile” her Salı akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yeni bölümü merakla beklenen bu dizi sevenleri tarafından saat kaçta başlayacağı konusunda sorularla dolu. “Aile ” bu akşam, 24 Ekim’de saat 20.00’de SHOW TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi tutkunları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Devin’in çocuklar için çiftlik eve dönmesiyle birlikte Soykanlar için yeni bir dönem başlarken; açılan soruşturmada Soykanlara büyük bir para cezası kesilir. Cezayı ödeyebilmek içinmarinada ortak arayışına giren Aslan’ın kapısını çalacağı ilk kişi Adana’da yaşayan halası Nedret Soykan olur. Ancak Nedret bu teklifi kabul etmek için Hülya’dan onu zorlayacak birşey ister. İki kadın arasında geçmişte yarım kalan hesaplar yeniden açılacaktır. Nedret’e duyulan ihtiyaç Hülya’yı öfkeden deliye döndürürken; Aslan, gerekli parayı bulmakiçin başka yollar aramaya başlar. Diğer yandan Leyla’nın suçsuzluğunu ispat etmek için de elinden geleni yapar. Leyla’yı kurtarabilmek için gözünü karartan biri daha vardır: Cihan.Ancak bu durum Serap’la arasında büyük bir çatışmaya sebep olur.Zeyno’nun okulda yaşadığı tatsız bir olay üzerine Aslan ve Devin, veli olarak okula giderler. İkili, ortadaki sorunu çözmeye çalışırken; sorun giderek büyüyecektir. Diğer taraftan artıkmesleğini yapmaya başlayan Devin, kliniğinde sürpriz bir misafir ağırlar.Leyla’nın cephesinde yaşanan sürpriz gelişmeler tüm aileyi uçurumun kıyısına getirir. Aslan; başta Hülya olmak üzere Soykanların hayatını geri dönülemez şekilde değiştirecektir.

Dikkatini Çekmedi mi ?  Saadet Partisi Sarayönü adayı Salih Ülker kimdir? 2024 Saadet Partisi Konya Sarayönü belediye başkan adayı kim oldu?

Aile YENİ BÖLÜM (59. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Aile yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu, Nur Sürer

Aile YENİ BÖLÜM (59. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Aile yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?

Aile dizisi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

İlgili Haberler

Serhıldan Hülakü

Aile 3. Sayfa Dizi Gündem Magazin Kültür Sanat Güncel Haberler

Yorum yapın

en iyi