2023 ve 2024 Süper Lig fikstür ne zaman çekilecek, saat kaçta? Trendyol Süper Lig fikstür çekildi mi?

Trendyol Süper Lig’de 2023-2024 fikstür çekimi, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde oldu. 2023 ve 2024 Süper Lig fikstür ne zaman çekilecek, saat kaçta? Trendyol Süper Lig fikstür çekildi mi? soruları araştırılıyor. 2023 ve 2024 Süper Lig fikstür ne zaman çekilecek, saat kaçta ve Trendyol Süper Lig fikstür çekildi mi gündeme geliyor. 2023 ve 2024 Süper Lig fikstür ne zaman çekilecek, saat kaçta? Trendyol Süper Lig fikstür çekildi mi? Detaylar haberimizdedir…

Trendyol Süper Lig’de 2023-2024 fikstür çekimi, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşti. Organizasyona katılan ünlü isimler, futbolseverleri oldukça şaşırttı. Sefo, Alişan, Seren Uzun, Gökhan Tepe, Bülent Serttaş, Gripin, Ömür Gedik ve Tahsin Hasaoğlu’nu fikstür çekiminde görenler sosyal medyada “Bu isimler ne alaka?” yorumunda bulundu.

Futbolseverler fikstür çekimine çağrılan ünlü kadrosu için, “Bu isimler ne alaka?” yorumlarında bulunurken, esprili paylaşımlar yaptı.

Önümüzdeki sene fikstür çekim sistemini değiştirmek istediklerini belirten TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Ligimiz dünyanın en değerli 10 ligi arasında yer alıyor. 100’den fazla ülkede bazı maçlarımız yayınlanıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi, Almanya ve Belçika liglerini yeniden düzenleyen firmayla anlaşma yaptık. Önümüzdeki süreçte Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig’de fikstür yapısını yeniden oluşturmak istiyoruz. Süper Lig’in kurumsal kimliğini de yeniden oluşturmak istiyoruz. Yeni sponsorluk modelleriyle kulüplerin gelirlerini artırmak istiyoruz.” dedi.

2023-2024 sezonu fikstür çekimine sanat dünyasından ünlü isimler de katıldı. Sefo, Alişan, Seren Uzun, Gökhan Tepe, Bülent Serttaş, Gripin, Ömür Gedik ve Tahsin Hasaoğlu’nun organizasyonda yer almasına oldukça şaşıran futbolseverler, sosyal medyada TFF’yi topa tuttu. Trendyol Süper Lig’de 2023-2024 fikstür çekimi, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşti.

Dikkatini Çekmedi mi ?  7 Ekim 2023 Günlük Burç Yorumları: 7 Ekim günlük burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor?

Trendyol Gündem Spor Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri