10 Kasım otobüsler ücretsiz mi 2023? 10 Kasım Marmaray, metro, metrobüs ücretsiz mi olacak?

10 Kasım otobüsler ücretsiz mi sorusu, yarın 10 kasım olması nedeniyle arama motorlarında sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım tarihinin gelmesi ile birlikte farklı illerde ulaşım ücretsiz olacak mı, olmayacak mı araştırmaları sürmekte. Peki, 10 Kasım otobüsler ücretsiz mi 2023? 10 Kasım Marmaray, metro, metrobüs ücretsiz mi olacak?

10 KASIM OTOBÜSLER ÜCRETSİZ Mİ 2023?

10 Kasım, Türkiye’de resmi bir yas günü olarak kabul edilir ve resmi tatil uygulanmaz. Bu kapsamda okullar, sağlık ocakları, bankalar, noterler, eczaneler açık olmaktadır. 10 Kasım, okullarda düzenlenen anma etkinlikleri ve törenlerle anılır. 10 Kasım’da toplu taşıma araçları, ücretsiz hizmet sunmayacak. Standart ücret tarifesi geçerli olacaktır. Sadece dini ve milli bayramlarda ise toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet vermektedir.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü 10 Kasım Gündem Yaşam Haberler

İçeriği oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Dikkatini Çekmedi mi ?  LGS YERLEŞTİRME TAKVİMİ | LGS yerleştirme sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? LGS yerleştirme nasıl yapılır? LGS yerleştirme robotu 2023!

Yorum yapın

izmirsaglikmesleklisesi.com 1xbet giriş Levabet Bet10bet https://mvbcasino.com/
Çanakkale Haberleri